ПРОГРАМА ЗА 04.08.2016

5-6 място - 10:00 часа /стадион "Стопанска Академия"/
"Дунав" Русе - "Нефтохимик" Бургас

3-4 място - 10:00 часа /стадион "Академик"/
"Академик" Свищов - "Стяуа" Букурещ

1-2 място - 17:30 часа /стадион "Академик"/
"Лудогорец" Разград - "Единство" Биело поле
---------------- 2016 Година -----------------
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ И НАГРАДИ
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ „Лудогорец“ Разград „Единство“ Бело поле „Стяуа“ Букурещ „Академик“ Свищов „Дунав“ Русе „Нефтохимик“ Бургас НАГРАДИ Купа по спортсменство – „Лудугорец“ Разград Трето...
БЮЛЕТИН 4 от 04.08.2016
МАЧ ЗА 1-2 МЯСТО – ФИНАЛ „Лудогорец“ Разград – „Единстео“ Бело Поле 4:1 /2:0/ 1:0 Димитър Митков (Лудогорец) 35 мин. 2:0 Димитър Митков...
БЮЛЕТИН 3 от 03.08.2016
Група А „Лудогорец“ Разград - “Нефтохимик“ Бургас – 3:0 /2:0/ 1:0 Димитър Митков /“Лудогорец“ Разград/, 20 мин. 2:0 Станислав Вълчев /“Лудогорец“ Разград/, 22...
БЮЛЕТИН 2 от 02.08.2016 г
Група А „Нефтохимик“ Бургас - “Стяуа“ Букурещ – 0:4 /0:2/ 0:1 Опря Паул /“Стяуа“ Букурещ/, 10 мин. 0:2 Ву Антонио /“Стяуа“ Букурещ/, 14...
БЮЛЕТИН 1 от 01.08.2016 г.
Група А "Стяуа" Букурещ - "Лудогорец" Разград – 1:3 /1:0/ 1:0 Михал Влад /“Стяуа“ Букурещ/, 33 мин. 1:1 Димитър Митков /“Лудогорец“...
ПРОГРАМА на 13 международен турнир по футбол „Юлиян Манзаров“
В настоящият турнир ще вземат участие шест отбора от страната и чужбина /"Академик"- Свищов, "Дунав"- Русе ,“ Лудогорец“ Разград, "Нефтохимик"-...
13 МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ „ЮЛИЯН МАНЗАРОВ“ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ОТ 01.08.2016г. ДО 04.08.2016г.
Ще участват 6 отбора: „АКАДЕМИК“ – СВИЩОВ „ЛУДОГОРЕЦ“ – РАЗГРАД "ДУНАВ" - РУСЕ „НЕФТОХИМ“ – БУРГАС „ЙЕДИНСТВО“ – БИЕЛО ПОЛЕ, ЧЕРНА ГОРА „СТЯУА“ – БУКУРЕЩ ОТКРИВАНЕ –...
---------------- 2015 Година -----------------
Лудогорец обърна Единство на финала
Лудогорец спечели титлата от международния турнир „Юлиян Манзаров“. На финала тимът от Разград обърна черногорския Eдинство за успеха с 3:2,...
Крайно класиране и награди на XII международен футболен турнир „Юлиян Манзаров”
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 1. Лудогорец (Разград) 2. Единство (Черна Гора) 3. Литекс (Ловеч) 4. Стяуа (Букурещ) 5. ЦСКА (София) 6. Академик...
Програма за 30.04.2015
10:00 - мач за 5-6 място: ЦСКА - „Академик“ Свищов - ст. Стопанска академия 10:00 - мач за 3-4 място: „Стяуа“...
 1 2 3 >  Последна