ПРОГРАМА на 13 международен турнир по футбол „Юлиян Манзаров“

В настоящият турнир ще вземат участие шест отбора от страната и чужбина /"Академик"- Свищов, "Дунав"- Русе ,“ Лудогорец“ Разград, "Нефтохимик"- Бургас, „Единство“ Биело поле Черна гора и „Стяуа“ Букурещ Румъния.

ази година жребият ще бъде дирижиран поради обективни причини , като както и през изминалите години отборите ще бъдат разделени на две групи с водачи финалистите от предходния турнир, а именно ГРУПА "А“ водач „Лудогорец“ Разград и ГРУПА „Б“ водач „Единство“ Бела поле Черна гора. Запазвайки правилото във всяка група да има по един чуждестранен отбор то отбора на „Стяуа“ Букурещ ще играе в група „А“ , а отборът на "Дунав" -Русе в група „Б“ и като трети отбори съответно в група „А“ "Нефтохимик"- Бургас и в група „Б „ домакинът на турнира отборът на „Академик“ Свищов.

ГРУПА А

1. "Лудогорец" - Разград

2. "Стяуа" - Букурещ, Румъния

3. "Нефтохимик"- Бургас

ГРУПА Б

1. "Единство" - Биело поле, Черна гора

2. "Дунав" - Русе


3. "Академик" - Свищов

Отборите трябва да пристигнат на 01. 08. 2016 година до 11.45 часа в хотел „Корпус Юг“. Техническата конференция е от 12.30 часа. Обяд от 13.00 часа. Откриване на турнира от 17.15 часа на градският стадион Академик.

ПРОГРАМА НА ТУРНИРА:

01.08. от 18 00 часа на стадион АКАДЕМИК - „Стяуа“ Букурещ – "Лудогорец" - Разград

01.08. от 18 00 часа на стадион СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ - „Единство“ Бело Поле – "Академик"- Свищов

02.08. от 10 00 часа на стадион СТОПАНСКА АКАДАМЕЯ - "Нефтохим"- Бургас – "Стяуа"- Букурещ

02.08. от 18 00 часа на стадион АКАДЕМИК - "Академик"- Свищов – "Дунав"- Русе

03.08. от 10 00 часа на стадион СТОПАНСКА АКАДАМЕЯ - "Лудогорец"- Разград – "Нефтохимик" - Бургас

03.08. от 18 00 часа на стадион АКАДЕМИК - "Дунав"- Русе – "Йединство" - Бело поле

Класиралите се на първите места в групите играят на финала, заелите вторите места играят за трето и четвърто място, а третите в групата играят за пето и шесто място, именно:

На 04.08.от 10 00 часа на стадион СТОПАНСКА АКАДЕМИЯ отборите които ще играят за пето и шесто място.

На 04.08 от 10 00 часа на стадион АКАДЕМИК отборите които ще играят за трето и четвърто място

На 04.08 от 17 30 часа на стадион АКАДЕМИК ФИНАЛ . След финала предстои награждаване и закриване на турнира.

НАГРАДИ НА ТУРНИРА: ОТБОРНИ: КУПА И МЕДАЛИ за първо , второ и трето място

Купа за спортменство:

ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ:

- НАЙ- ДОБЪР ВРАТАР

- НАЙ -ДОБЪР ЗАЩИТНИК

- НАЙ -ДОБЪР ПОЛУЗАЩИТНИК

- НАЙ- ДОБЪР СПОРТСМЕН

-ГОЛМАЙСТОР

-НАЙ- ДОБЪР ФУТБОЛИСТ НА ТУРНИРА

-ДРУГИ ИНДИВИДУАЛНИ НАГРАДИ

---------------- 2016 Година -----------------
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ И НАГРАДИ
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ „Лудогорец“ Разград „Единство“ Бело поле „Стяуа“ Букурещ „Академик“ Свищов „Дунав“ Русе „Нефтохимик“ Бургас НАГРАДИ Купа по спортсменство – „Лудугорец“ Разград Трето...
БЮЛЕТИН 4 от 04.08.2016
МАЧ ЗА 1-2 МЯСТО – ФИНАЛ „Лудогорец“ Разград – „Единстео“ Бело Поле 4:1 /2:0/ 1:0 Димитър Митков (Лудогорец) 35 мин. 2:0 Димитър Митков...
ПРОГРАМА ЗА 04.08.2016
5-6 място - 10:00 часа /стадион "Стопанска Академия"/ "Дунав" Русе - "Нефтохимик" Бургас 3-4 място - 10:00 часа /стадион "Академик"/ "Академик"...
БЮЛЕТИН 3 от 03.08.2016
Група А „Лудогорец“ Разград - “Нефтохимик“ Бургас – 3:0 /2:0/ 1:0 Димитър Митков /“Лудогорец“ Разград/, 20 мин. 2:0 Станислав Вълчев /“Лудогорец“ Разград/, 22...
БЮЛЕТИН 2 от 02.08.2016 г
Група А „Нефтохимик“ Бургас - “Стяуа“ Букурещ – 0:4 /0:2/ 0:1 Опря Паул /“Стяуа“ Букурещ/, 10 мин. 0:2 Ву Антонио /“Стяуа“ Букурещ/, 14...
БЮЛЕТИН 1 от 01.08.2016 г.
Група А "Стяуа" Букурещ - "Лудогорец" Разград – 1:3 /1:0/ 1:0 Михал Влад /“Стяуа“ Букурещ/, 33 мин. 1:1 Димитър Митков /“Лудогорец“...
13 МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ „ЮЛИЯН МАНЗАРОВ“ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ОТ 01.08.2016г. ДО 04.08.2016г.
Ще участват 6 отбора: „АКАДЕМИК“ – СВИЩОВ „ЛУДОГОРЕЦ“ – РАЗГРАД "ДУНАВ" - РУСЕ „НЕФТОХИМ“ – БУРГАС „ЙЕДИНСТВО“ – БИЕЛО ПОЛЕ, ЧЕРНА ГОРА „СТЯУА“ – БУКУРЕЩ ОТКРИВАНЕ –...
---------------- 2015 Година -----------------
Лудогорец обърна Единство на финала
Лудогорец спечели титлата от международния турнир „Юлиян Манзаров“. На финала тимът от Разград обърна черногорския Eдинство за успеха с 3:2,...
Крайно класиране и награди на XII международен футболен турнир „Юлиян Манзаров”
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 1. Лудогорец (Разград) 2. Единство (Черна Гора) 3. Литекс (Ловеч) 4. Стяуа (Букурещ) 5. ЦСКА (София) 6. Академик...
Програма за 30.04.2015
10:00 - мач за 5-6 място: ЦСКА - „Академик“ Свищов - ст. Стопанска академия 10:00 - мач за 3-4 място: „Стяуа“...
 1 2 3 >  Последна