Републиканско първенство за деца и юноши

Деца, родени през 1989г.
град-домакин - Казанлък

30.06, 18.30ч.
Левски - Берое
ЦСКА - Локомотив София

01.07, 18.30ч.
Берое - Локомотив София
Левски - ЦСКА

03.07,10.00ч.
ЦСКА - Берое
Локомотив София - Левски


Юноши младша възраст, родени през 1987г.
град-домакин - Сливен

05.07, 18.00ч.
ЦСКА - Локомотив Пловдив
Славия - Ботев 2002 Пловдив

06.07, 18.00ч.
Локомотив Пловдив - Ботев 2002 Пловдив
ЦСКА - Славия

08.07, 10.00ч.
Славия - Локомотив Пловдив
Ботев 2002 Пловдив - ЦСКА


Юноши старша възраст, родени през 1985г.
град-домакин - Бургас

08.07, 18.00ч.
Нафтекс - Марица
Левски - Ботев Пловдив

09.07, 18.00ч.
Марица - Ботев Пловдив
Нафтекс - Левски

11.07, 10.00ч.
Левски - Марица
Ботев Пловдив - Нафтекс
---------------- 2012 Година -----------------
Индивидуални награди и крайно класиране
Индивидуални награди Голмайстор - Кристиян...
Бюлетин 4 от 02.08.2012г.
Мач за 5-то и 6-то място: "Славия" /София/ - "Академик" /Свищов/ 5:0 19 мин 1:0 Рангел Джамбов 32...
Стяуа спечели за втора поредна година турнира “Юлиян Манзаров”
След равностйна игра и резултат 0:0 в редовното време, Стяуа открадна победата от отбора на ЦСКА с дузпи. Последната...
Програма за 02.08. /четвъртък/
9:30 ч. Мач за 5-то и 6-то място „Славия” – „Академик” /Ст. Стопанска Академия/ 9:30 ч. Мач за 3-то...
Бюлетин 3 от 01.08.2012г.
Група „А” “Литекс” /Ловеч/ - “Славия” /София/ 2:0 . 15 мин 1:0 Цветан Караколев 60 мин 2:0...
Бюлетин 2 от 31.07.2012г.
Група „А” “Славия” /София/ - “Стяуа” /Букурещ/ - 0:1 . 70 мин 0:1 Орбу Михай . Жълти...
Бюлетин 1 от 30.07.2012г.
Група „А” “Стяуа” /Букурещ/ - “Литекс” /Ловеч/ 2:1 7 мин 0:1 Кристиян Петков 34 мин 1:1 Каталин Гардаш ...
Програма на футболните срещи от турнир 2012
Подредбата на отборите в 2-те групи стана ясна след провеждане на техническата конференция, тази вечер в 19:00ч. ...
Турнир 2012
В тазгодишния турнир участие ще вземат 6 отбора – от тях два чуждестранни – “Стяуа” /Букурещ, Румъния/ и “Йединство”...
---------------- 2011 Година -----------------
Крайно класиране и индивидуални награди
Крайното класиране от турнира изглежда така:1. “Стяуа” /Букурещ, Румъния/2. “ЦСКА” /София/3. “Академик” /Свищов/4. “Йединство” /Биело поле, Черна гора/5. “Литекс” /Ловеч/6....
 < 1 2 3 4 5 >  Последна