Бюлетин 2 от 23.04.2014 г.

ГРУПА А

Академик /Свищов/ - Единство /Бело поле/ 2:3

1:0 З. Захариев, 6 мин.
1:1 О. Цеткович, 23 мин.
1:2 Д. Адамович, 29 мин.
2:2 Х.Казаков, 34 мин.
2:3 Е. Мехович, 73 мин.

Жълти картони:
Д. Шопов /Академик/
П. Антонов /Академик/
Х. Казаков /Академик/
С. Куц /Единство/
Л. Раконяц /Единство/

ГРУПА Б

Стяуа /Букурещ/ - Чавдар /Етрополе/ 1:0

1:0 К. Бущей, 7 мин.
1:1 Б. Иванов, 62 мин.

Жълти картони:
Г. Алин /Стяуа/
Л. Молдован /Стяуа/

Червени картони:
А. Алеков /Чавдар/

НАКАЗАНИЕ: лишаване от състезателни права за един мач - Алеко Алеков /Чавдар, Етрополе/
Галерия към статията
---------------- 2011 Година -----------------
VIII Международен турнир по футбол за юноши 'Юлиян Манзаров'
В тазгодишния турнир участие ще вземат 6 отбора – от тях 2 чуждестранни – “Стяуа” /Букурещ, Румъния/ и “Единство”...
---------------- 2010 Година -----------------
Списък на футболистите от турнир 2010
ПФК “Литекс” Александър КоновХристо ВеличковМартин СимеоновПреслав КъневЕмилио КандарашевАнтон НедялковКостадин МалиновАнгел ТренчевСтилян ВаневСимеон ИвановСимеон СлавчевАтанас ДимитровРумен РуменовВладимир РусиновАнгел КаишевТодор ТодоровДимитър ГеоргиевЯнаки СмирновДобрин...
Litex is the new champion of the tournament
The winner of the VII International football tournament for boys "Julian Manzarov" this year's is the team Litex,...
"Литекс" е новия шампион на турнира "Юлиян Манзаров"
Победителят в VII Международен футболен турнир за юноши "Юлиян Манзаров" и тази година е отбора на "Литекс", който се наложи...
Програма за определяне на крайното класиране
Програма за определяне на крайното класиране Мач за 7-мо и 8-мо място – 29.07. Астра – Академик Стад. Стопанска Академия 10:00ч. Мач...
Крайно класиране - "В" група
Класиране, „B” група 1. Славия /Slavia/                9т.              Голова разлика - 9:1 2. Стяуа /Steaua/                  6т.              Голова разлика – 10:6...
Бюлетин 3, "В" група
БЮЛЕТИН 3, „B” ГРУПА Стяуа - Академик       6:2 0:1     Калин Йошев /Академик/                1 мин. 0:2     Ивайло Данаилов /Академик/           10 мин. 1:2     Продя...
Крайно класиране - "А" група
Класиране, „А” група 1. Литекс /Litex/                   7т.              Голова разлика - 11:1 2. ЦСКА /CSKA/                    7т.              Голова разлика – 10:3...
Бюлетин 3, "А" група
Литекс – Астра  8:0 1:0     Константин Генков /Литекс/                 14 мин. 2:0     Константин Генков /Литекс/                 25 мин. 3:0     Кристиян Тафраджийски /Литекс/     ...
Бюлетин 2, "В" група
Единство – Стяуа       1:3 0:1     Рошу Юлиян /Стяуа/                       17 мин. 0:2     Енаке Дариус /Стяуа/                     24 мин. 1:2     Дикулич /Единство/                         26...
Първа  < 3 4 5 6 7 >  Последна