БЮЛЕТИН 3 от 03.08.2016

Група А

„Лудогорец“ Разград - “Нефтохимик“ Бургас – 3:0 /2:0/

1:0 Димитър Митков /“Лудогорец“ Разград/, 20 мин.
2:0 Станислав Вълчев /“Лудогорец“ Разград/, 22 мин.
3:0 Илкер Будинов /“Лудогорец“ Разград/, 77 мин.
жълти картони:
№2 Михаил Палов /“Нефтохимик“ Бургас

КЛАСИРАНЕ ГРУПА А
1. "Лудогорец" Разград - 6 точки, голова разлика - 6:1
2. "Стяуа" Букурещ- 3 точки, голова разлика - 5:3
3. "Нефтохимик" Бургас - 0 точки, голова разлика - 0:7

Група B

“Дунав“ /Русе/ - “Единство“ /Биело поле/ - 1:2 /1:2/

1:0 Цветелин Иванов /“Дунав“ Русе/, 16 мин.
1:1 Хасанович Алдин /“Единство“ Биело поле/, 22 мин.
1:2 Криешторан Еникс /“Единство“ Биело поле/, 32 мин.

КЛАСИРАНЕ ГРУПА В
1. "Единство" - 6 точки, голова разлика - 6:1
2. "Академик" Свищов - 3 точки, голова разлика - 5:6
3. "Дунав" Русе - 0 точки, голова разлика - 3:5

жълти картони:
№9 Сонер Хюсеин /“Дунав“ Русе/
№6 Цветелин Иванов /“Дунав“ Русе/
№16 Мерит Хасан /“Дунав“ Русе/
№ 29 Лекович Огнян /“Единство“ Биело поле/

НАКАЗАНИЕ за Мерит Хасан /"Дунав" Русе/ - лишаване от право на участие в един мач.
---------------- 2014 Година -----------------
Бюлетин 3 от 24.04.2014 г.
Група А ЦСКА - Академик /Свищов/ 1:1* 0:1 Д.Димитров, 2 мин. 1:1 И. Ангушев, 9 мин. *В 61-ва минута отборът на ЦСКА...
Бюлетин 2 от 23.04.2014 г.
ГРУПА А Академик /Свищов/ - Единство /Бело поле/ 2:3 1:0 З. Захариев, 6 мин. 1:1 О. Цеткович, 23 мин. 1:2 Д. Адамович, 29 мин. 2:2...
Бюлетин 1 от 22.04.2014 г.
Група А Единство /Бело поле/ - ЦСКА /София/ 2:1 1:0 Рамович, 65 мин. /дузпа/ 2:0 Яргевич, 72 мин. 2:1 Кръстанов, 85...
Програма на XI международен футболен турнир „Юлиян Манзаров”
22.04.2014 г. 9:30 – Церемония по откриване /ст. Академик/ 10:00 – „Единство” – „ЦСКА” /ст. Академик/ 17:00 – „Чавдар” – „Лудогорец” /ст. Стоп....
Отборите, които ще вземат участие в тазгодишния турнир
Академик (Свищов), Чавдар (Етрополе), ЦСКА (София), Единство (Черна гора), Лудогорец (Разград) и Стяуа (Букорещ)
XI МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА ЮНОШИ "ЮЛИЯН МАНЗАРОВ" 2014
Турнирът ще се проведе в дните между 21-ви и 25-ти април 2014г. в град Свищов. Очаквайте допълнителна...
---------------- 2013 Година -----------------
Отбори участвали и печелили турнира през 10-те години
Отбори участвали в турнира през годините: Отбори печелили турнира през годините:
Крайно класиране и награди
Крайно класиране 1. Чавдар (Етрополе) 2. Единство (Черна Гора) 3. ЦСКА (София) 4. Стяуа (Букурещ) 5. Ботев (Пловдив) 6. Лудогорец...
Бюлетин 4 от 17.04.2014г.
Мач за 5 и 6 място “Ботев” /Пловдив/ - “Лудогорец” /Разград/ 2:0 15 мин 1:0 Рашко Ангелов 38 мин 2:0 Иван Андреев Жълт...
Програма за 17.04.2013г. /сряда/
10:00 ч. Мач за 5-то и 6-то място „Ботев” – „Лудогорец” /Ст. Стоп. Академия/ 10:00 ч. Мач...
 < 1 2 3 4 5 >  Последна