КРАЙНО КЛАСИРАНЕ И НАГРАДИ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  1. „Лудогорец“ Разград
  2. „Единство“ Бело поле
  3. „Стяуа“ Букурещ
  4. „Академик“ Свищов
  5. „Дунав“ Русе
  6. „Нефтохимик“ Бургас

НАГРАДИ
Купа по спортсменство – „Лудугорец“ Разград
Трето място купа и бронзови медали – „Стяуа“ Букурещ
Второ място купа и сребърни медали – „Единство“ Бело Поле
Първо място купа и златни медали – „Лудогорец“ Разград
Най-добър спортсмен – Матей Иванов (Нефтохимик)
Най-добър полузащитник – Константин Цветанов (Дунав)
Най-добър състезател – Михалчеа Влад (Стяуа)
Най-добър вратар – Дамян Дамянов (Лудогорец)
Най-добър защитник – Бугарин Марко (Единство)
Голмайстор (5 отбелязани гола) – Димитър Митков (Лудогорец)
Награда на община Свищов за любимец на публиката – Виктор Владимиров (Академик)
Награда на Стопанска Академия за най-млад състезател – Божидар Пламенов (Академик)
Награда на фен клуб на Манчестър Юнайтед – Петър Кочев (Академик)
---------------- 2014 Година -----------------
Бюлетин 3 от 24.04.2014 г.
Група А ЦСКА - Академик /Свищов/ 1:1* 0:1 Д.Димитров, 2 мин. 1:1 И. Ангушев, 9 мин. *В 61-ва минута отборът на ЦСКА...
Бюлетин 2 от 23.04.2014 г.
ГРУПА А Академик /Свищов/ - Единство /Бело поле/ 2:3 1:0 З. Захариев, 6 мин. 1:1 О. Цеткович, 23 мин. 1:2 Д. Адамович, 29 мин. 2:2...
Бюлетин 1 от 22.04.2014 г.
Група А Единство /Бело поле/ - ЦСКА /София/ 2:1 1:0 Рамович, 65 мин. /дузпа/ 2:0 Яргевич, 72 мин. 2:1 Кръстанов, 85...
Програма на XI международен футболен турнир „Юлиян Манзаров”
22.04.2014 г. 9:30 – Церемония по откриване /ст. Академик/ 10:00 – „Единство” – „ЦСКА” /ст. Академик/ 17:00 – „Чавдар” – „Лудогорец” /ст. Стоп....
Отборите, които ще вземат участие в тазгодишния турнир
Академик (Свищов), Чавдар (Етрополе), ЦСКА (София), Единство (Черна гора), Лудогорец (Разград) и Стяуа (Букорещ)
XI МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА ЮНОШИ "ЮЛИЯН МАНЗАРОВ" 2014
Турнирът ще се проведе в дните между 21-ви и 25-ти април 2014г. в град Свищов. Очаквайте допълнителна...
---------------- 2013 Година -----------------
Отбори участвали и печелили турнира през 10-те години
Отбори участвали в турнира през годините: Отбори печелили турнира през годините:
Крайно класиране и награди
Крайно класиране 1. Чавдар (Етрополе) 2. Единство (Черна Гора) 3. ЦСКА (София) 4. Стяуа (Букурещ) 5. Ботев (Пловдив) 6. Лудогорец...
Бюлетин 4 от 17.04.2014г.
Мач за 5 и 6 място “Ботев” /Пловдив/ - “Лудогорец” /Разград/ 2:0 15 мин 1:0 Рашко Ангелов 38 мин 2:0 Иван Андреев Жълт...
Програма за 17.04.2013г. /сряда/
10:00 ч. Мач за 5-то и 6-то място „Ботев” – „Лудогорец” /Ст. Стоп. Академия/ 10:00 ч. Мач...
 < 1 2 3 4 5 >  Последна