Турнирът в памет на Юли

С малко забавяне публикуваме на сайта статистика от първия турнир в памет на Юли.
Победител, както занете стана отборът на "ЦСКА", които заедно с другите участващи състава изразиха задоволството си от перфектната организация. Да се надяваме, че доволни ще останат и участниците през следващата година - може би юношески формации на "Ювентус", "Валенсия", "Милан", "Лече" и "Партизан".

Полуфинали:

"ЦСКА" София (България) - "АЛЕКСАНДРИя"(Румъния)
23.05.2004, 10.30, Свищов, ст."Академик" – 350 зрители
Съдия – Костадин Костадинов

Стартови състави:

ЦСКА:
Александър Стоянов
Любомир Богданов
Алек Манолов
Петър Петров
Аспарух Станоев
Владимир Хаджиев
Константин Филипов
Николай Маринов
Кузман Илиев
Йосиф Шутев
Симеон Запрянов

Тр. Димитър Димитров

"АЛЕКСАНДРИЯ":
Раали
Даниел Лучан
Алекс Магуреану
Мариан Калим
Георге Пирьочеа
Йонут Стирбу
Йонут Гибираич
Алекс Гаврилоа
Кристи Пирьочеа
Алекс Смаду
Мариуш Давид

Тр. Георге Пирьочеа

1:0 Константин Филипов (20-та минута)
2:0 Константин Филипов (24-та минута)
3:0 Константин Филипов (42-ра минута)
4:0 Александър Магуреану (63-та минута, автогол)
5:0 Тунчер Тефик (70-та минута)

Жълти картони - няма


„АКАДЕМИК” Свищов (България) – „ЛИТЕКС” Ловеч (България)
23.05.2004, 16.00, Свищов, ст. „Димитър Ценов” – 200 зрители
Съдия – Светослав Стефанов

Стартови състави:

"АКАДЕМИК":
Адриан Илиев
Иван Ганев
Марин Маринов
Веселин Мишев
Ивайло Захариев
Милен Стефанов
Йордан Иванов
Йордан Йорданов
Константин Динков
Георги Павлов
Георги Ангелов

Тр. Константин Костов

"ЛИТЕКС":
Николй Петков
Николай Нейков
Атанас Атанасов
Преслав Стойков
Момчил Христов
Венцислав Банчев
Свилен Маринов
Милен Андреев
Станислав Станиславов
Николай Ангелов
Иво Сидеров

Тр. Пламен Линков


0:1 Иво Сидеров (29-та минута)
0:2 Милен Андреев (35-та минута)

Жълти картони – Милен Андреев (Литекс)


Мач за 3-то място:
„АКАДЕМИК” Свищов (България) – „АЛЕКСАНДРИЯ” (Румъния)
24.05.2004, 9.45, Свищов, ст. „Академик” – 150 зрители
Съдия – Камен Алексиев

Стартови състави:

"АКАДЕМИК":
Адриан Илиев
Янислав Тачев
Иван Ганев
Марин Маринов
Веселин Митев
Милен Методиев
Йордан Иванов
Йордан Йорданов
Георги Павлов
Константин Динков
Георги Ангелов

Тр. Константин Костов

"АЛЕКСАНДРИЯ":
Раали
Даниел Лучан
Алекс Магуреану
Михай
Георге Пирьочеа
Йонут Стирбу
Йонут Гибираич
Алекс Гаврилоа
Кристи Пирьочеа
Алекс Смаду
Мариуш Давид

Тр. Георге Пирьочеа

1:0 Мариуш Давид (5-та минута, автогол)
1:1 Алекс Смаду (32-ра минута)
2:1 Константин Динков (47-ма минута)
3:1 Георги Ангелов (68-ма минута)
4:1 Ивайло Захариев (80-та минута)
4:2 Йонут Стирбу (88-ма минута)

Жълти картони – Йордан Иванов (Ак); Алекс Магуреану (Ал)


Финал:
"ЦСКА" София (България) - „ЛИТЕКС” Ловеч (България)
24.05.2004, 12.00, Свищов, ст. „Академик” – 150 зрители
Съдия – Момчил Врайков

Стартови състави:

ЦСКА:
Александър Стоянов
Алек Манолов
Любомир Богданов
Петър Петров
Аспарух Станоев
Симеон Запрянов
Константин Филипов
Николай Маринов
Кузман Илиев
Йосиф Шутев
Владимир Хаджиев

Тр. Димитър Димитров

"ЛИТЕКС":
Николай Петков
Николай Нейков
Атанас Атанасов
Станислав Станиславов
Иво Сидеров
Преслав Стойков
Момчил Христов
Свилен Маринов
Милен Андреев
Николай Ангелов
Венцислав Банчев

Тр. Пламен Линков

0:1 Николай Нейков
1:1 Петър Петров
2:1 Владимир Хаджиев


Бяха раздадени и индивидуални награди:
Най-добър вратар: Николай ПЕТКОВ – „Литекс” Ловеч
Най-добър защитник: Петър ПЕТРОВ – „ЦСКА” София
Голмайстор: Константин ФИЛИПОВ – „ЦСКА” София
Най-коректен състезател: Константин ДИНКОВ – „Академик” Свищов
Най-добър играч: Алекс СМАДУ – „Александрия”
---------------- 2013 Година -----------------
Крайно класиране и награди
Крайно класиране 1. Чавдар (Етрополе) 2. Единство (Черна Гора) 3. ЦСКА (София) 4. Стяуа (Букурещ) 5. Ботев (Пловдив) 6. Лудогорец...
Бюлетин 4 от 17.04.2014г.
Мач за 5 и 6 място “Ботев” /Пловдив/ - “Лудогорец” /Разград/ 2:0 15 мин 1:0 Рашко Ангелов 38 мин 2:0 Иван Андреев Жълт...
Програма за 17.04.2013г. /сряда/
10:00 ч. Мач за 5-то и 6-то място „Ботев” – „Лудогорец” /Ст. Стоп. Академия/ 10:00 ч. Мач...
Бюлетин 3 от 16.04.2013г.
Група „А” ...
Бюлетин 2 от 15.04.2013г.
Група „А” ...
Бюлетин 1 от 14.04.2013г.
Група „А” ...
ПРОГРАМА на X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”, град Свищов, 13 – 17 април 2013 г.
Подредбата на отборите в 2-те групи ПРОГРАМА на X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”, град Свищов,...
X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”
Турнирът ще се открие на 14.04.2013г. (неделя) от 9:00ч. на градския стадион. Мачовете ще се играят сутрин от 9:30ч. и след...
Участници в турнир 2013
ЦСКА (София) Стяуа (Букурещ) Единство ( Черна Гора) Ботев (Пловдив) Лудогорец (Разград) Чавдар (Етрополе)
X Международен турнир по футбол за юноши "Юлиян Манзаров" 2013 г.
Турнирът ще се проведе на 13-17 Април 2013г. в град Свищов
 < 1 2 3 4 >  Последна