Списък на футболистите от турнир 2010

ПФК “Литекс”

Александър Конов
Христо Величков
Мартин Симеонов
Преслав Кънев
Емилио Кандарашев
Антон Недялков
Костадин Малинов
Ангел Тренчев
Стилян Ванев
Симеон Иванов
Симеон Славчев
Атанас Димитров
Румен Руменов
Владимир Русинов
Ангел Каишев
Тодор Тодоров
Димитър Георгиев
Янаки Смирнов
Добрин Петров
Константин Генков
Антонио Гайдарски
Кристиян Тафраджийски

 ПФК “Славия - 1913”

Цанислав Цанков Карасинкеров
Кирил Венциславов Огнянов
Георги Емилов Кременлиев
Костадин Валентинов Костадинов
Лъчезар Златанов Симеонов
Иван Стоянов Винков
Божидар Юриев Васев
Иван Тошев Иванов
Алек Сашов Сулик
Стефан Емил Крекманов
Александър Симеонов Михайлов
Ваньо Ваньов Горчаков
Теодор Бориславов Коев
Мартин Руменов Александров
Васил Евгениев Петров
Иван Живков Жечев
Деян Цветозаров Вълков
Илиян Емилов Алексиев
Тихомир Любенов Тончев
Димитър Красимиров Байдаков

 FC “STEAUA”

Calin Alexandru
Cioceanu Vlad
Enache Darius
Florea Adrian
Ionescu Nicolae
Kanyaro Peter
Lica Teodor
Codin Adrian
Lupes Vlad
Marin Mihai
Netolitzchi Anton
Popa Mihai
Prodea Bogdan
Rosu Iulian
Stanciu Alecsandru
Stefan Marius
Uta Catalin
Vasiliu Razvan
Zottu Z Ioan

ПФК “ЦСКА”

Христо Велиславов Давидов
Деян Валериев Димитров
Мартин Николаев Василев
Милен Георгиев Кикарин
Иван Валентинов Велев
Ивайло Георгиев Маликатов
Ангел Симеонов Грънчов
Георги Пламенов Амзин
Марио Костадинов Хаджидимитров
Борислав Руменов Николов
Владимир Атанасов Бахъров
Ивайло Адалберт Зафиров
Йордан Тихомиров Чавдаров
Александър Георгиев Костадинов
Владимир Йорданов Иванов
Денис Младенов Стоилов
Никола Радулович
Никола Адрианов Георгиев
Ангел Емилов Ламбрев
Антоан Христов Гегов
Иван Валентинов Стойчев

 ФК “Пелистер”

Митревски Никола
Весели Едмонд
Тасевски Пеце
Нолевски Миле
Атанасов Александар
Маглоски Тони
Пресилски Оливер
Станковски Синиша
Велевски Деjан
Котевски Марjан
Илиjоски Ристе
Тасевски Александар
Стоjановски Кристиjан
Ристевски Кирче
Недановски Владе
Геновски Никола
Крстевски Даниел
Гроздановски Кристиjан
Колевски Никола
Лажиоски Боби

 FK “Jedinstvo”

Joksimovic Milos
Pucurica Jasmin
Krgovic Ivan
Merdovic Slavko
Alic Ermin
Kanalic Edis
Adamovic Stefan
Sahman Irfan
Ljujic Martin
Kasumovic Emin
Nikolic Dragan
Konatar Nemanja
Karahmetovic Damir
Banda Haris
Karisik Aleksandar
Ramovic Alden
Rahovic Milorad
Gojacanin Nemanja
Rakonjac Stefan
Radovic Ranko

FC ASTRA Ploesti

Ursu Mihai
Nan Razvan-Nicolae
Oprea Vivian Ionut
Oprea Vivian George
Petculescu Laurentiu-Fabian
Matei Gheorghita
Nicolescu Sebastian
Ninca George-Andrei
Musea Constantin-Mihai
Dinicu Petru-Dragos
Irimia Vasile
Tudor Cristian
Baciu Vasile
Ratiu Dragos-Mihaita
Cosdeanu Gheorghw
Preda Adrian
Ferariu Vlad-Constantin
Gheorghiev Marian
Brasoveanu George
Codreanu Gheorghe-Claudiu

 ОФК “Академик”

Мирослав Димитров Георгиев
Владислав Красимиров Бънов
Светослав Пламенов Йорданов
Йордан Петков Лазаров
Иван Недков Иванов
Самед Сашев Методиев
Калин Атанасов Йошев
Дейвид Атанасов Димитров
Георги Николаев Дачев
Захари Милчев Пенев
Митко Здравков Григоров
Мирослав Боянов Маринов
Борислав Илиев Маринов
Ивайло Силвиев Данаилов
Диян Драгомиров Симеонов
Ахмед Илханов Ахмедов
Васил Валентинов Иванов
Николай Симеонов Тодоров

 

 

---------------- 2013 Година -----------------
Крайно класиране и награди
Крайно класиране 1. Чавдар (Етрополе) 2. Единство (Черна Гора) 3. ЦСКА (София) 4. Стяуа (Букурещ) 5. Ботев (Пловдив) 6. Лудогорец...
Бюлетин 4 от 17.04.2014г.
Мач за 5 и 6 място “Ботев” /Пловдив/ - “Лудогорец” /Разград/ 2:0 15 мин 1:0 Рашко Ангелов 38 мин 2:0 Иван Андреев Жълт...
Програма за 17.04.2013г. /сряда/
10:00 ч. Мач за 5-то и 6-то място „Ботев” – „Лудогорец” /Ст. Стоп. Академия/ 10:00 ч. Мач...
Бюлетин 3 от 16.04.2013г.
Група „А” ...
Бюлетин 2 от 15.04.2013г.
Група „А” ...
Бюлетин 1 от 14.04.2013г.
Група „А” ...
ПРОГРАМА на X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”, град Свищов, 13 – 17 април 2013 г.
Подредбата на отборите в 2-те групи ПРОГРАМА на X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”, град Свищов,...
X Международен турнир по футбол за юноши „Юлиян Манзаров”
Турнирът ще се открие на 14.04.2013г. (неделя) от 9:00ч. на градския стадион. Мачовете ще се играят сутрин от 9:30ч. и след...
Участници в турнир 2013
ЦСКА (София) Стяуа (Букурещ) Единство ( Черна Гора) Ботев (Пловдив) Лудогорец (Разград) Чавдар (Етрополе)
X Международен турнир по футбол за юноши "Юлиян Манзаров" 2013 г.
Турнирът ще се проведе на 13-17 Април 2013г. в град Свищов
 < 1 2 3 4 >  Последна