Републиканско първенство за деца и юноши

Деца, родени през 1989г.
град-домакин - Казанлък

30.06, 18.30ч.
Левски - Берое
ЦСКА - Локомотив София

01.07, 18.30ч.
Берое - Локомотив София
Левски - ЦСКА

03.07,10.00ч.
ЦСКА - Берое
Локомотив София - Левски


Юноши младша възраст, родени през 1987г.
град-домакин - Сливен

05.07, 18.00ч.
ЦСКА - Локомотив Пловдив
Славия - Ботев 2002 Пловдив

06.07, 18.00ч.
Локомотив Пловдив - Ботев 2002 Пловдив
ЦСКА - Славия

08.07, 10.00ч.
Славия - Локомотив Пловдив
Ботев 2002 Пловдив - ЦСКА


Юноши старша възраст, родени през 1985г.
град-домакин - Бургас

08.07, 18.00ч.
Нафтекс - Марица
Левски - Ботев Пловдив

09.07, 18.00ч.
Марица - Ботев Пловдив
Нафтекс - Левски

11.07, 10.00ч.
Левски - Марица
Ботев Пловдив - Нафтекс
---------------- 2011 Година -----------------
В навечерието на VIII-мия международен турнир "Юлиян Манзаров"
В навечерието сме на VIII международен футболен турнир за юноши „Юлиян Манзаров”, който ще се проведе на 1.-4.08.2011 г. в...
VIII Международен турнир по футбол за юноши 'Юлиян Манзаров'
В тазгодишния турнир участие ще вземат 6 отбора – от тях 2 чуждестранни – “Стяуа” /Букурещ, Румъния/ и “Единство”...
---------------- 2010 Година -----------------
Списък на футболистите от турнир 2010
ПФК “Литекс” Александър КоновХристо ВеличковМартин СимеоновПреслав КъневЕмилио КандарашевАнтон НедялковКостадин МалиновАнгел ТренчевСтилян ВаневСимеон ИвановСимеон СлавчевАтанас ДимитровРумен РуменовВладимир РусиновАнгел КаишевТодор ТодоровДимитър ГеоргиевЯнаки СмирновДобрин...
Litex is the new champion of the tournament
The winner of the VII International football tournament for boys "Julian Manzarov" this year's is the team Litex,...
"Литекс" е новия шампион на турнира "Юлиян Манзаров"
Победителят в VII Международен футболен турнир за юноши "Юлиян Манзаров" и тази година е отбора на "Литекс", който се наложи...
Програма за определяне на крайното класиране
Програма за определяне на крайното класиране Мач за 7-мо и 8-мо място – 29.07. Астра – Академик Стад. Стопанска Академия 10:00ч. Мач...
Крайно класиране - "В" група
Класиране, „B” група 1. Славия /Slavia/                9т.              Голова разлика - 9:1 2. Стяуа /Steaua/                  6т.              Голова разлика – 10:6...
Бюлетин 3, "В" група
БЮЛЕТИН 3, „B” ГРУПА Стяуа - Академик       6:2 0:1     Калин Йошев /Академик/                1 мин. 0:2     Ивайло Данаилов /Академик/           10 мин. 1:2     Продя...
Крайно класиране - "А" група
Класиране, „А” група 1. Литекс /Litex/                   7т.              Голова разлика - 11:1 2. ЦСКА /CSKA/                    7т.              Голова разлика – 10:3...
Бюлетин 3, "А" група
Литекс – Астра  8:0 1:0     Константин Генков /Литекс/                 14 мин. 2:0     Константин Генков /Литекс/                 25 мин. 3:0     Кристиян Тафраджийски /Литекс/     ...
Първа  < 3 4 5 6 7 >  Последна