Крайно класиране и индивидуални награди

Крайното класиране от турнира изглежда така:


1. “Стяуа” /Букурещ, Румъния/
2. “ЦСКА” /София/
3. “Академик” /Свищов/
4. “Йединство” /Биело поле, Черна гора/
5. “Литекс” /Ловеч/
6. “Чавдар” /Етрополе/

Купите и медалите бяха връчени от официалните гости:Станислав Благов – кмет на Община Свищов, Емил Димитров – зам.-кмет на Община Свищов, Николай Маркович – секретар на камарата на депутатите в румънския парламент, проф. д-р Любен Кирев – зам.-ректор на СА “Д. А. Ценов”, Георги Велинов – председател на зоналния съвет на БФС Велико Търново, Генчо Стоянов – главен експерт “Спортни дейности и масова физкултура” към  Община Свищов, Зарко Мачев - бивш футболист на ЦСКА и треньор на Юлиян Манзаров
Тази година Фен клуба на "Манчестър Юнайтед", Велико Търново връчиха специална купа и грамота на отбора, който ги е спечелил със силната си и добра игра - Стяуа / Букурещ/.
Купата по спортменство, за най-малко нарушения и честна игра отиде при отбора на “Академик”/ Свищов/
Индивидуалните награди заслужиха:

Най-добър вратар – Ивайло Крушарски /”ЦСКА”/
Най-добър защитник – Мирослав Маринов /”Академик”/
Най-добър полузащитник – Милош Люич /”Йединство”/
Най-добър спортсмен – Иван Пенев /”Академик”/
Голмайстор на турнира – Думитру Иринел /”Стяуа”/ - 6 гола
Най-добър състезател – Гиогану Влад /”Стяуа”/

Съдиите, които и тази година съвестно и безупречно изпълниха задълженията по време на мачовете, също получиха награди. Мачът за 1-во и 2-ро място бе ръководен от съдийска бригада в състав :Иван Кирилов,
Асен Атанасов, Велизар Генчев, Каталина Нан.
Съдия на срещата за 3-то и 4-то място бе Кристина Бабадак, а нейни помощници Йонут Бабадак и Пламен Пенков.



---------------- 2011 Година -----------------
VIII Международен турнир по футбол за юноши 'Юлиян Манзаров'
В тазгодишния турнир участие ще вземат 6 отбора – от тях 2 чуждестранни – “Стяуа” /Букурещ, Румъния/ и “Единство”...
---------------- 2010 Година -----------------
Списък на футболистите от турнир 2010
ПФК “Литекс” Александър КоновХристо ВеличковМартин СимеоновПреслав КъневЕмилио КандарашевАнтон НедялковКостадин МалиновАнгел ТренчевСтилян ВаневСимеон ИвановСимеон СлавчевАтанас ДимитровРумен РуменовВладимир РусиновАнгел КаишевТодор ТодоровДимитър ГеоргиевЯнаки СмирновДобрин...
Litex is the new champion of the tournament
The winner of the VII International football tournament for boys "Julian Manzarov" this year's is the team Litex,...
"Литекс" е новия шампион на турнира "Юлиян Манзаров"
Победителят в VII Международен футболен турнир за юноши "Юлиян Манзаров" и тази година е отбора на "Литекс", който се наложи...
Програма за определяне на крайното класиране
Програма за определяне на крайното класиране Мач за 7-мо и 8-мо място – 29.07. Астра – Академик Стад. Стопанска Академия 10:00ч. Мач...
Крайно класиране - "В" група
Класиране, „B” група 1. Славия /Slavia/                9т.              Голова разлика - 9:1 2. Стяуа /Steaua/                  6т.              Голова разлика – 10:6...
Бюлетин 3, "В" група
БЮЛЕТИН 3, „B” ГРУПА Стяуа - Академик       6:2 0:1     Калин Йошев /Академик/                1 мин. 0:2     Ивайло Данаилов /Академик/           10 мин. 1:2     Продя...
Крайно класиране - "А" група
Класиране, „А” група 1. Литекс /Litex/                   7т.              Голова разлика - 11:1 2. ЦСКА /CSKA/                    7т.              Голова разлика – 10:3...
Бюлетин 3, "А" група
Литекс – Астра  8:0 1:0     Константин Генков /Литекс/                 14 мин. 2:0     Константин Генков /Литекс/                 25 мин. 3:0     Кристиян Тафраджийски /Литекс/     ...
Бюлетин 2, "В" група
Единство – Стяуа       1:3 0:1     Рошу Юлиян /Стяуа/                       17 мин. 0:2     Енаке Дариус /Стяуа/                     24 мин. 1:2     Дикулич /Единство/                         26...
Първа  < 3 4 5 6 7 >  Последна